Jadalnia na tarasie jest miejscem szczególnym. To właśnie starannie zagospodarowana strefa przed domem pozwala w pełni cieszyć się każdym promieniem słońca w towarzystwie najbliższych. Urządzając przydomowy kącik, warto czerpać inspiracje z odległych zakątków jednoznacznie kojarzących się z wakacyjnym luzem i beztroską. Jakie meble zagwarantują Ci pożądany efekt? Sprawdź!

Oryginalna jadalnia na tarasie z meblami Vimine

Jadalnia na tarasie będzie przywoływała piękne wspomnienia wakacji w tropikach, jeśli tylko w jej sercu ustawisz meble marki Vimine! W kolekcji uznanego producenta znajdziesz efektowne, solidne stoły z drewna tekowego. Nieregularnie usłojony, duży stół z prostokątnym lub okrągłym blatem łączy w sobie zachwycającą estetykę z trwałością. Egzotyczna teczyna, w odróżnieniu od europejskich gatunków, jest nieprzeciętnie twarda, odporna na uszkodzenia mechaniczne i czynniki zewnętrzne, takie jak woda, promieniowanie UV, skrajne temperatury, a nawet ostre środki chemiczne. Ciężkie, wytrzymałe stoły stworzą zgrany duet z lekkimi, designerskimi krzesłami z rattanu i metalu. Dopełnieniem całości będą subtelne dodatki, takie jak plecione lampiony oraz donice z ulubionymi kwiatami.

Dodatki i meble rattanowe Vimine – odpowiedzialny wybór

Akcesoria, stoły drewniane i meble rattanowe Vimine spełnią oczekiwania osób szukających efektownego, trwałego i przyjaznego planecie wyposażenia. Wszystkie produkty z logo cenionego producenta wykonywane są w całości ręcznie z surowca pozyskiwanego z ekologicznych źródeł – recyklingu (drewno) oraz indonezyjskich plantacji zrównoważonego rozwoju (rattan). 

Author

Comments are closed.