Zmiany skórne dotykają każdego z nas, jednak te występujące na twarzy są najbardziej uciążliwe – mówią pacjenci gabinetów kosmetycznych i dermatologicznych. Wśród największych problemów wymienia się tu blizny pochorobowe, przebarwienia oraz zmarszczki. Na szczęście nowoczesna medycyna pozwala na skuteczną walkę z nimi. Jak działają lasery kosmetyczne i medyczne?

Lasery kosmetyczne i medyczne jako sposób na gładką skórę!

Szukając skutecznych metod na wygładzenie, odmłodzenie i poprawienie wyglądu naszej skóry twarzy warto zainteresować się nowoczesną medycyną. Lasery kosmetyczne i medyczne stosowane w gabinetach zabiegowych to dzisiaj rozwiązanie, które daje nam najlepsze efekty! Lasery jeszcze do niedawna kojarzone były z salami operacyjnymi – dzisiaj lasery frakcyjne wykorzystywane są szeroko w kosmetyce i medycynie estetycznej. Jak mogą nam pomóc?

Doskonałym przykładem działania lasera jest laser frakcyjny. Lasery kosmetyczne i medyczne SHAR-POL tego typu emitują wiązkę światła o określonej długości, która wnika w skórę i podgrzewa zawartą w komórkach wodę. W wyniku podgrzania wody i uszkodzenia komórki inicjowane są procesy regeneracyjne. Działanie laserem jest ściśle określone: laser ma za zadanie stworzenie kontrolowanych uszkodzeń, dzięki którym możliwe stanie się wytworzenie nowych włókien kolagenowych. Sam zabieg może trwać od kilkunastu do kilkudziesięciu minut, w zależności od potrzeb. Wcześniej skóra jest odpowiednio znieczulana, więc sam zabieg nie jest bolesny.

Kiedy lasery kosmetyczne i medyczne sprawdzają się najlepiej?

Lasery kosmetyczne i medyczne sprawdzają się w zabiegach odmładzania skóry twarzy, szyi i dekoltu, pozwalają na spłycanie zmarszczek oraz na usuwanie zmian skórnych, takich jak włókniaki czy brodawki. Lasek pozwoli również na zmniejszenie rozszerzonych porów. 

Author

Comments are closed.

zadaszenie na taras pergola pergole nowoczesne