Zadaniem fizjoterapeuty jest przede wszystkim przywracanie sprawności pacjentom po urazach, długotrwałych chorobach czy borykającym się z wrodzonymi wadami. Wykonywanie ćwiczeń z pacjentami wiąże się ze sporym wysiłkiem. Aby przeprowadzanie rehabilitacji było dla fizjoterapeuty jak najbardziej komfortowe, a dla pacjenta – efektywne, specjalista powinien zaopatrzyć się w odpowiedni strój. Czym powinna charakteryzować się odzież medyczna noszona przez fizjoterapeutę? Sprawdź!

Wygoda w każdych warunkach 

Odzież noszona przez przedstawicieli zawodów medycznych powinna być przede wszystkim wygodna. Unikaj obcisłych spodni i koszulek krępujących ruchy – krój i rozmiar ubrań powinny być starannie dopasowane do figury, aby nie krępowały ruchów. Sprawdź, czy podczas kucania i podnoszenia rąk do góry będziesz czuł się w pełni komfortowo. 

Odpowiedni materiał

Bluzki, spodnie, fartuchy i inne elementy tworzące medyczny uniform szyte są z materiałów, które można prać w wysokiej temperaturze bez szkody dla ich struktury. Ważne jest, żeby materiał nie gniótł się podczas użytkowania. Wybierz koszulkę z naturalnych włókien zapewniających optymalną cyrkulację powietrza. 

Odzież medyczna Iguanamed – kompleksowe rozwiązania dla przedstawicieli branży medycznej

Oczekiwania osób szukających ubrań o doskonałych właściwościach i modnych krojach spełni odzież medyczna Iguanamed. Kolekcja cenionego producenta składa się z bluz, fartuchów i spodni uszytych z innowacyjnej tkaniny składającej się z 75% modalu (naturalne, ekologiczne włókno z drzewa bukowego), 22% poliestru i 3% spandeksu. Wysokiej jakości odzież doskonale się prezentuje, a jednocześnie zapewnia wygodę przez cały intensywny dzień. 

Author

Comments are closed.