Oryginalny stół ogrodowy drewniany stanie się punktem centralnym w naszym ogrodzie czy na tarasie i będzie gromadził naszych bliskich, kiedy tylko przyjdzie im na to ochota. Stół taki posiada wiele zalet, o których warto pamiętać podczas poszukiwania idealnych mebli ogrodowych. Jaki stół ogrodowy drewniany wybrać, aby cieszyć się wygodą w ogrodzie?

Stół ogrodowy drewniany z aluminiowym stelażem 

Posiłki podawane na tarasie smakują lepiej – lato to idealny czas na to, aby z tarasu czy z ogrodu stworzyć naszą domową jadalnię i cieszyć się wspaniałą aurą doskonałej pogody. Chcąc urządzić nasz ogród w jak najlepszym stylu warto postawić na stół ogrodowy drewniany lub z elementami z naturalnego drewna – są one projektowane zgodnie z najnowszymi trendami, zachwycają precyzją wykonania i detalami. Warto wspomnieć, że drewno wykorzystywane do produkcji mebli ogrodowych jest odpowiednio konserwowane, aby odznaczało się wysoką odpornością na ścieranie czy wnikanie brudu. Tak przygotowany materiał będzie się prezentował doskonale przez szereg lat. 

Stoły drewniane z aluminiowymi stelażami doskonale wyglądać będą w aranżacjach nowoczesnych, skandynawskich, ale też rustykalnych. Stelaże malowane są proszkowo, przez co są one zabezpieczone przed wilgocią i korozją. Dzięki zastosowaniu aluminium możliwe stało się zmniejszenie finalnej wagi mebla. 

Stół ogrodowy drewniany – klasyka w nowoczesnej wersji

Alternatywą dla nowoczesnego stołu z drewna są modele w całości wykonane z naturalnego tworzywa. Stoły takie to najczęściej drewno teakowe, które poprzez konserwację zabezpiecza się przed działaniem wilgoci i zmiennych warunków atmosferycznych. W okresie zimy rekomendowane jest osłonięcie stołu i zabezpieczenie go przed osiadaniem brudu czy promieniowaniem UV. 

Author

Comments are closed.