Rynek marketingowy jest niezwykle dynamiczny. Zmiany zachowań konsumenckich, rozwijająca się technologia i zmienna moda wymuszają na przedsiębiorcach elastyczne reagowanie na trendy i dopasowywanie komunikatów reklamowych do nowych realiów. Nadążyć za tymi zmianami pomagają liczne szkolenia i kursy. Jakie z nich cieszą się obecnie największą popularnością wśród osób zajmujących się promocją?

Szkolenia marketingowe z zarządzania profilami w mediach społecznościowych

Jednym z najprężniej działających narzędzi marketingowych są media społecznościowe, w szczególności Facebook i Instagram. Obecnie każda firma, niezależnie od specyfiki branży, w której działa, może komunikować się ze swoją grupą docelową poprzez media społecznościowe. Szkolenia marketingowe odbywające się w trybie stacjonarnym i on-line obejmują zagadnienia takie jak kompleksowe tworzenie reklam dedykowanych konkretnej grupie docelowej, cele reklamowe, opracowywanie strategii, projektowanie  banerów, chwytliwy copywriting, zarządzanie profilami ze strony formalnej. Zdobyte umiejętności znajdują zastosowanie w każdej branży. Podczas szkoleń każdy kursant otrzymuje przestrzeń do pracy i pod okiem doświadczonego prowadzącego może wdrażać teorię w życie.  

Dla kogo?

Szkolenia marketingowe dedykowane są zarówno osobom pragnącym jedynie poszerzyć i zaktualizować swoją wiedzę, jak i laikom stawiającym na tym polu pierwsze kroki. Sale, na których odbywają się jednodniowe szkolenia, wypełnione są nie tylko pracownikami działów marketingu i agencji reklamowych, ale również studentami, influencerami oraz przedsiębiorcami prowadzącymi jednoosobową działalność.  

Author

Comments are closed.